Kongres rukodělného podnikání a jeho hosté

Rukodělný inkubátor 24. – 28. 4. 2023

Šárka Rooya

Je to inspirátorka, lektorka a mentorka rukodělných technik a podnikání.

Má přes 20 let zkušeností s prodejem, marketingem a podnikáním. Své srdce dala řemeslům a rukodělství. 

V průběhu 17 let existence své značky provozovala kamenné prodejny, dílny, e-shop, vyučila se sklářkou v Itálii, stříbrnicí v Německu, vydávala oborový časopis, moderovala TV rubriku, přednášela a pořádala mnoho akcí. Podporuje svou expertízou české rukodělné podnikatelky. 

Proč vlastně chceme podnikat a je to pro každého?
Co je na podnikání v rukodělství jiného?
Co se mi v podnikání nepovedlo, a jak jsem se s tím vyrovnala?
Jak a proč se plánuje odzadu?
Jak má nálada ovlivňuje mé podnikání (zóna génia, mindset a hospodaření s energií)

Dominika Rooya

Druhá generace vedení malé rodinné firmy, která dodává materiál rukodělcům. Lektorka kurzů korálkování v online i offlině světě a organizátorka tvořivých srazů.

web

Materiál a pomůcky u rukodělných kurzů

Anna Monsterance

Anna Monsterance je lektorkou kurzů drátování a uměleckou drátenicí. Spolu s Šárkou Rooya je spoluzakladatelkou projektu Rukodělci, ve kterém podporuje prodejce rukodělných výrobků. Sama se již více než 15 let zabývá technikou drátování, o které napsala knihu i natočila videokurzy a aktivně dále tuto techniku učí online i na živých kurzech a podporuje ve své skupině Magické drátování s Monsterance. Ruční práce vidí nejenom jako příjemnou formu přivýdělku pro každého zručného rukodělce, ale i jako formu meditace, seberozvoje i odpočinku.

web, Facebook, Instagram, Linkedin

České rukodělství za hranicemi

Hana Valentová Tři kavky

Hana Valentová

Produktová a portrétní fotografka a v neposlední řadě nemódní návrhářka.

„Umím se dívat. Vidím, co komu sluší. A ukážu vám, že jste krásné. Teď a tady, dopravdy. Šiju a fotím.“

web, IG, Fb stránka, portfolio

Fotka prodává. Jak fotit snadno.

Hana Valentová Tři kavky

Monika Brýdová

Kreativní publicistka, vlogerka, nadšená tvůrkyně, 22 let součástí pořadu Rady ptáka Loskutáka, autorka 22 tvořivých knih a kuchařek, nadšená exprimentátorka, pohodářka i bojovnice.

web, YT, FB, IG

Vlog a využití Youtube v podnikání

Andrea Vachová

Andrea Vachová

Již 13 let vyrábím značkou Dream handmade snové fantasy šperky a módní doplňky technikou Kroužkování. Možná už jste v ruce měli mou knihu o této technice, nebo zahlédli v časopise Korálki nějaký z mých návodů.

webTikTokInstagram

Tik tok a prodej šperků

Andrea Vachová

Jana Sobotková

Stromli je oděvní dílna s autorskou dámskou tvorbou. Co je pro Stromli důležité, aby se každá žena  cítila pohodlně a výjimečně, k tomu je potřeba dokonalý střih na každou postavu.

web, Fler

Funguje Fler? A dá se na něm začít i teď?

Andrea Vachová

Bára Severin

Jsem návrhářka luxusního spodního prádla, která osvobodila ženy z kostic. Přináším ženám prádlo, které podporuje jejich sebevědomí a energii.

web

Kontroverzní téma v kampani – může to fungovat?

Andrea Vachová

Jitka Zajíčková

Miluju akvarel a nadchnu pro něj i vás!

Jsem lektorka, výtvarnice a ilustrátorka. dlouhodobě spolupracuji s časopisy, občas se mihnu v televizi nebo rozhlase.

Na webu akvarelsjitkou.cz najdete obsáhlý akvarelový rozcestník s informacemi pro všechny, kteří by s akvarelem rádi začali.

Najdete mě na: web, Fb, IG, YT, Fler

Co mi přináší spolupráce s časopisem Kreativ

Andrea Vachová

Jasmina Bosanacová

Jasmina staví e-shopy na Shoptetu a Upgates a pomáhá ženám postavit a úspěšně rozjet e-shop. Bez ztráty času, peněz a bez zbytečných chyb. Využívá přitom své více než 15leté zkušenosti z e-shopařiny.

web, FB, LinkedIn

Kdy si zřídit e-shop a na co určitě nezapomenout

Lucie Krausová

Lucie Krausová

Jsem ekonomka, lektorka a finanční mentorka. Pomůžu vám převzít kontrolu nad podnikatelskými financemi, posvítit si na výdaje, vyhodnotit příjmy a aktivity, které k nim vedou. Aby vaše podnikání bylo zdravé a mohlo dlouhodobě prosperovat. Soustředím se na podnikatelskou finanční gramotnost, jednoduché analýzy, finanční plánování a cenotvorbu.

web

Jak si to jednoduše spočítat

Lucie Krausová

Ivana Beránková

Ivana Beránková je majitelkou rodinné firmy Avantgard, která se specializuje na pánskou společenskou módu a doplňky. Díky velké poptávce se nakonec firma rozhodla rozšířit výrobu i sortiment a své produkty začala dodávat také dalším prodejcům, včetně dnes již většiny svatebních a společenských salónů po celé České republice.

V současnosti má Avantgard velmi široký a pestrý sortiment, zahrnující košile, vestičky, kravaty, motýlky, kapesníčky, ponožky, šle či manžetové knoflíčky.

Veškeré produkty jsou navrhovány a vyráběny v řadě barev, vzorů, velikostí i aktuálních trendů a je tak možné jednoduše sladit doplňky muže k šatům partnerky, nebo sladit do stejného odstínu celou pánskou část rodiny všech věkových kategoriích na svatbách či jiných příležitostech, nebo ve firmách, kde lze jednoduše sjednotit firemní dresscode.

Ivana je také velice kreativní – vymýšlí a navrhuje zajímavé produktové řady v různých populárních vzorech a módních barvách, pro zajímavost například cyklistická kolekce, rozličné květinové vzory či kolekce vánočních motivů.

Všechny kousky je také aktuálně možné pořídit přímo v e-shopu, který byl, na základě velké poptávky, před nedávnem spuštěn.

web

Na co myslet při růstu firmy

Lucie Krausová

Lucie Harnošová

Lucie Harnošová je autorka projektu Alchymie ženy a přední česká mentorka žen zaměřená na ženské podnikání, úspěch a hojnost.

Jejími online kurzy prošlo během pěti let přes 100 tisíc žen. Napsala bestseller Deník mámy a dcery a čerstvě vydala knihu Alchymie sebelásky.

Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají ženám otvírat oči a milovat život.

web

Jemnost a síla v ženském podnikání

 

Lucie Krausová

Andrea Máčalíková

Jsem lektorka a terapeutka kvantové terapie.
Na mých kurzech se naučíte, jak v dobrém ovlivnit svůj život.
Zjistíte, jak být více v souladu sám se sebou a se svými niternými touhami.
A pak si je začnete plnit jednoduchou technikou – kvantováním.

web

Jak lépe nastavit mysl pro prodej

Lucie Krausová

Andrea Vaňková

Jsem online podpora podnikatelů v oblastech správy webu, e-mailingu a automatizace prodeje. Šetřím váš čas a odlehčím už tak zaneprázdněné mysli od technických výzev online podnikání.

Pomohu vám mít aktuální web, připravit prodejní stránky, vložit článek na blog nebo založit účet v e-mailovém nástroji pro hromadnou rozesílku včetně nastavení, přípravy šablony, kampaní, automatizací nebo rozesílky newsletteru.  Nebuďte na své podnikání sami. Delegujte a podnikejte s radostí.

web, LinkedIn, IG

Virtuální asistentka může být váš první člověk v týmu.

Lucie Krausová

Ondřej Kavalír

Mé jméno je Ondřej Kavalír a jsem online marketingový specialista s 7letou praxí (zejména FB reklama) a podnikatel. Specializuji se o nejnovější trendy, nyní hlavně AI. Působím jako freelancer (OK-Marketing.cz) a zároveň jsem zakladatelem a spolumajitelem outdoorové firmy Daily Adventures.

web, Fb, IG

O reklamě v roce 2023 a umělé inteligenci v rukodělném podnikání

Jana Jánová

Jana Jánová

Jsem koučka a pocasterka, která podporuje odvážné ženy na cestě za jejich sny, v souvislosti s podnikáním se věnuji také výkladům Human Designu.  Ze sítí mne možná znáte jako autorku oblíbeného podcastu  Srdeční záležitosti, do kterého  si zvu inspirativní onlinepodnikatelky k hovorům o podnikání a seberozvoji.

webFacebookpodcast, podcast na SpotifyYouTube, Podcastové rádio

Jak využít podcast pro své podnikání

Jana Jánová

Lucie Mokoš

Jmenuji se Lucie Zacpalová a jsem rukodělka – drátenice se zaměřením na přírodu.

Respektive na tvorbu stromů života z drahých kamenů metodou drátování.

Mým cílem, snem či přáním je, svojí tvorbou přinést do domovů harmonii a sblížení se s přírodou a našimi kořeny, které v ní všichni máme…

S manželem jsme si vytvořili dílnu „Tvořilov“ – pod tímto názvem se skrývá náš tvůrčí svět.“

Naši tvorbu lze nalézt na webu a na Fb.

Kde jsen a kam ve svém podnikání jdu?

Jana Jánová

Michaela Žáčková

Moje jméno je Michaela a online podnikatelům ukazuji, jak efektivně využít Pinterest pro rozvoj značky a podnikání

O Pinterestu jsem poprvé slyšela před 7 lety, kdy jsem začala psát svůj blog o cestování a gastronomii, a ohromně mě nadchl. Začala jsem se učit od TOP světových expertů, znalosti využila nejprve pro své podnikání a nyní i pro to vaše. 

Pinterest vám pomůže při propagaci blogu, zvýšit povědomí o vaší značce i znásobit prodeje. Rozjeďte se mnou své podnikání pomocí Pinterestu a buďte úspěšnější. 

webPinterest, FB stránka, FB skupina

Pinterest pro podnikání

Jana Jánová

Marta Nevrlá

Jsem máma, manželka, manažerka korálkových obchodů Qítko a výstavy Tvořivá Olomouc, realizátorka šílených nápadů, lektorka kreativních kurzů a také studentka. Když mám chvilku, sednu ke sklářskému kahanu, pustím si Zuzanu Navarovou nebo vyrazím někam ven s dětmi a psem.

web, Fb, e-shop, Fb e-shopu, osobní Fb

Jak efektivně propagovat místní akci

Jana Jánová

Ven Avenir

Jsem grafická designérka & brand specialistka se smyslem pro detail i širší souvislosti, darem naslouchat svým klientům a číst mezi řádky a schopností tvořit kreativní, inteligentní a funkční design.

Pro své klienty – především podniktelky, podnikatele a malé firmy vytvářím logo a vizuální styl, které nejen lákají a oslovují jejich ideální klienty, ale také odráží jejich osobnost a duši jejich značky.

web, IG, Fb, LinkedIn

Odlište svůj byznys (nebo značku) nejen jedinečnými výrobky

5 dnů plných inspirace a praktických tipů
na Kongresu rukodělného podnikání, z pohodlí
svého domova ONLINE a ZDARMA.