Networkingová snídaně u Aničky

Návštěva v unikátním ateliéru Monsterance.

Láká vás? Tady ji máte i s velmi hodnotným a inspirativním obsahem pro vaše podnikání.

Milí rukodělci,

rádi bychom vás pozvali na druhou networkingovou snídani u Aničky v ateliéru Monsterance.

Kdy: ve středu 31. 8. od 9:30

Kde: ateliér Monsterance, Praha 2 (adresa bude upřesněna po objednání)

Délka: cca 3 hodiny

Cena: 790 Kč vč. snídaně

Akce je maximálně pro 10 účastníků.

Rádi bychom tyto businessové snídaně pořádali jednou měsíčně, s různými tématy a hosty.

networking

Program: Sejdeme se na společnou snídani, následovat bude seznamovací kolečko a tématická přednáška. Tentokrát se zaměříme na prezentaci skrz videa. Hostem bude Barbora Morávková. Od podzimu roku 2020 objevuje marketingový a byznysový potenciál TikToku. Online podnikatelkám a malým značkám pomáhá se strategií, kontentem, natáčením videí, aby prostřednictvím TikToku ukázali svoji expertízu, budovali si komunitu a získávali nové klienty.

Věříme, že vás tohle téma zaujme a obohatí, i když třeba TikTok nemáte. Některé věci se dají použít univerzálně a je super vědět, jak to funguje i na jiných sociálních sítích, než na které jsme samy zvyklé.

9:30-11:30:  úvod, představení účastníků, snídaně, přednáška hosta
11:30 – 12:30: otázky na hosta, volné networkingování mezi účastníky

Medailonek Barbory Morávkové

Fotka: Alen Stupková

Jsem Barbora Morávková, ale slyší též na Barču (je ze Slovácka) a Báru (od revoluce žije v Čechách). Představuje se jako markeťačka s vášní pro mazlíčky a TikTok mentorka. Pracovala 13 let na marketingových pozicích v Pet byznysu. Propojila tak svoji srdcovku s prací.

Po 23 letech v pozici zaměstnance, 2 dny před půl stem let žití, odešla před rokem na volnou nohu plnit si sny. Jedním z nich byl sen o svobodě vybrat si s kým bude pracovat. Nemuset pracovat s těmi, kteří jí byli přiděleni panem ředitelem.

Od podzimu roku 2020 objevuje marketingový a byznysový potenciál TikToku. Online podnikatelkám a malým značkám pomáhá se strategií, kontentem, natáčením videí, aby prostřednictvím TikToku ukázali svoji expertízu, budovali si komunitu a získávali nové klienty. Tvoří pro komunitu majitelů domácích mazlíčků na účtu s názvem poradna_pro_mazlicky.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.