AURU brk

pro rukodělce:

Jak prodávat na LinkedInu

AURU brk

pro rukodělce:

Jak prodávat na LinkedInu

Nejstarší sociální síť LinkedIn byla dlouhá léta vnímaná pouze jako prostředí pro hledání práce manažerů. Před několika lety se začala měnit v příjemné prostředí pro navazování obchodních vztahů. A nyní se ukazuje, že je také skvělým prostředím pro prodej rukodělných výrobků a kurzů. Vzbuzuje zvědavost, ale také respekt a obavy.

AURU brk

Jak funguje a hodí se právě pro tebe?

Uspět na něm vyžaduje znalosti a trpělivost. Připravila jsem speciálně pro rukodělce a řemeslníky dvoudílné online setkání na Zoomu pro úspěšný vstup na tuto profesní síť.

Pojďme si společně založit funkční profil, začít budovat síť kontaktů a publikovat. 

Pojďme společně začít prodávat tvé rukodělné výrobky tam, kde jen 3 lidé ze sta píší příspěvky, takže pokud budeš aktivní, velmi brzy začneš i prodávat. 

Pojďme společně vytvořit tvou strategii a taktiku pro tuto síť. Pojďme vybudovat komunitu a navzájem se podpořit. Výhody budeme čerpat všichni. 

AURU brk

Co se na Zoom setkáních bude dít?

2. 11. 2022 19 – 20:30 hod

se dozvíš, jak LinkedIn funguje, jak si založit profil a jak si vytvořit síť vhodných kontaktů. Vysvětlím, kdy je dobré oživit původní profil, pokud ho máš, anebo kdy je lepší založit nový. Co se konkrétně pro tebe hodí. Jaký rukodělný nebo řemeslný směr má největší šanci uspět. Jak. Bude prostor pro dotazy.

16. 11. 2022 19 – 20:20 hod 

si řekneme, jak úspěšně psát a prodávat. Co se líbí algoritmu LinkedIn a kdy bude podporovat tvé dosahy. Zkontrolujeme své profily a vyladíme je. Řekneme si, jak navazovat 

obchodní vztahy, jak sebevědomě prodávat a jak překonat ostych. Co je na této síti úplná ztráta energie. Koho konkrétně je strategické požádat o spojení. Bude prostor pro dotazy.

 

+ BONUSY

trvale otevřená a aktivní podpůrná FB skupina všech účastnic mého školení pro vzájemnou podporu práci na Linkedin

záznam obou seminářů a odkaz na shrnující prezentaci ve sdíleném dokumentu

Tahle noblesní síť je velmi přátelská. Lidé na ní se k sobě chovají vesměs slušně a moc rádi čtou a diskutují. Vytvářejí pevné vazby i přátelství a rádi se navzájem podporují. Přejí si vzájemně úspěch. A v takovém prostředí chceš být, takovým lidem chceš nabídnout to, co s pečlivostí a s vášní vyrábíš a tvoříš.

AURU brk

Co říkají absolventky?

Milé ženy, ještě stále váháte,jestli vstoupit na LI? Možná vám pomůže moje zkušenost. Je to asi měsíc od kurzu. Vyplnila jsem profil, naklikala asi 200 spojení,četla příspěvky, občas dala reakci a komentář (ale celkem málo, nestíhám). Řekla jsem si, že začnu příspěvkem 1x týdně. První příspěvky jsem dala jen obecný, představovací. Dosahy mě zaskočily, opravdu velké. Minulý týden pak přišla i první objednávka. Vím, že je přes LI, paní mi to napsala do poznámky a zajímavé je, že spojení jsme neměly. A můj plán – zůstat na LI, recyklovat příspěvky z IG (jen trochu poupravené pro LI obecenstvo) a být trpelivá. Můj cil je hlavně zviditelnit svou značku, postupně nabídnout kurzy i jako teambuildingové akce nebo své produkty firmám jako brandové dárky pro jejich zákazníky. A na to si myslím, bude LI lepší sociální síť než třeba FB.

Katka Simbartlová
Dotek bylinek – bylinná kosmetika, profil na LI

Linkedin mě lákal už delší dobu,založila jsem si profil a … A doufala,že to přeci dám,co by tam mohlo být složitého, a proč by to mělo být jiné než fcb nebo instagram? No..ehm… Klikala jsem na vše možné, plácala se v tom a tak nějak jsem to pomalu vzdávala… V tom se objevila Šárka a její webinář za skvělou cenu,nebylo co ztratit .. Podle jejího návodu jsem si vyplnila profil a začala chápat jak tahle síť funguje ♥️ Objednávky z ní zatím sice po třech týdnech žádné nemám, ale lidé reagují a dostala jsem pěknou mediální nabídku. Že se o mě ví, je jisté ✨ Moc děkuju za takovou možnost.

Petra Stará
Hapuťa – šperky z mědi a labradoritu, profil na LI

Nastoupila jsem do vlaku sice později z osobních důvodů, ale záznam webináře je plnohodnotný zdroj informací. Nelituji, že jsem se do toho pustila teprve nyní. Chtělo to vnitřní klid a čistou mysl. Videa byla naprosto výstižná, přidala jsem si poznámky na PDF a včera jsem se pustila s vervou do práce?. Za mne naprostá spokojenost, určitě můžu doporučit. Mockrát díky, Šári ❤.

Karla Mokrošová
Jewelry from beads – šperky z korálků, profil na LI

Za mě můžu tento webinář vřele doporučit, jsem sice věčný laik amatér, jak se sama nazývám, co se onlinu týče, ale vím, že je v dnešní době tento druh vlastní propagace velmi prospěšný a pro rukodělce v podstatě nezbytný. Čili jakýkoli kurz či webinář, který mi dokáže pomoci se zorientovat v dané síti, poradí nejen základy při úplném začátku, ale rovnou ukáže na chyby, kterých se vyvarovat, čemu se naopak věnovat atd – tak to je zkrátka velmi dobře investovaný čas i finance ? Linkedinu jsem se celkem obávala, přišel mi už moc složitý a formální, říkala jsem si – nic pro rukodělce – ale přesně jak říká Šárka, naopak, díky webináři jsem pochopila základy a zjistila, jak se na Li dívat, jak ho chápat, a najednou se mi otvírá nový svět možností ?takže za mě jedině super ? každopádně děkuji za tu možnost se s Li seznámit?

Lucie Mokoš
Tvořilov, profil na LI

2 miliony uživatelů a jen 60 tisíc z nich publikuje. A jsou to většinou témata úplně z jiných oborů, než je řemeslo a rukodělství. Představ si, že tam budeš ze svého oboru první. To je výhoda vstupu v tuto chvíli. Vzniká tam rukodělná komunita a vzbuzuje velkou pozornost. Za rok už to může být jinak. Vyniknout bude pravděpodobně stát mnohem větší úsilí.

Těším se na tebe na 2 setkání v Zoomu v listopadu!

Tvá Šárka Rooya