AURU brk

Jarní úklid
v dílně a v byznysu

AURU brk

Ukliď si v dílně a v byznysu

Třítýdenní on-line program pro podporu vašeho rukodělného podnikání

aneb strategie, taktika a emoce v rukodělném podnikání

AURU brk

Vyrábíš nebo učíš a nedaří se ti své výrobky nebo nabídku kurzů dostat k těm správným zákazníkům? Prodáváš málo nebo vůbec? Máš nádherný pocit při výrobě a mizerný při prodeji? Cítíš, že spoustu věcí děláš dobře a stejně tomu ještě NĚCO chybí? Umíš si TO spočítat? Sbíráš kontakty? Umíš napsat prodejní příspěvek?

Pojď si to s námi, se Šárkou Rooya, Aničkou Monsterance a Dominikou Rooya všechno projít v únoru, než se rozběhne jarní a letní sezóna.

Letní běh nám ukázal, že si v něm najdou podněty jak zkušené podnikatelky, tak i ty, které o podnikání teprve uvažují. I vy, které jste s námi uklízely už v létě, potřebujete čas od času revizi myšlenek, směřování, čísel, přístupu. Síla skupiny stejně zaměřených žen v různých fázích podnikání je famózní. Nikdo není lepší nebo horší. Nevnímáme se jako konkurence. Jsme na jedné lodi rukodělného podnikání. Jeho kultivací rozšiřujeme možnosti pro všechny. Velkou přidanou hodnotou jsou i vzájemná propojení členek skupiny. Vzznikla přátelství i společné projekty. 

Kdy: 6. – 24. 2. 2023

Co: 3 týdny podpory ve FB skupině, 15 jednoduchých úkolů formou e-mailů a ve skupině, 3 živá vysílání, živá podpora nás tří mentorek ve skupině po celou dobu programu

Cena: 890 Kč 

AURU brk

Pojď si s námi udělat revizi svého podnikání. V 15 praktických krocích najdeš, kde to drhne: Prostě si ukliď v dílně, na stole a v byznysu. Změna v úspěšného rukodělce začíná uvědoměním. Nebudeme ti slibovat zázrak za 3 týdny. Pojď si s námi nastavit správný směr. Zjisti, kde máš rezervy. Zjisti, co potřebuješ změnit a jak. Změň teď aspoň 20 %. Změň třeba jen 3 zdánlivé drobnosti. Vykroč!

AURU brk

Zrevidujeme si spolu základní pilíře úspěšného rukodělného podnikání.

Na co se můžeš těšit? Která témata absolvujeme?

 1. Zjistíš, kdo jsi v podnikání, co skutečně prodáváš a komu
 2. Projdeš si svou cenotvorbu – modelové výpočty cen, náklady, zisk, efektivita výroby, paušální výdaje a paušální režim
 3. Cesta tvého zákazníka – vhodný magnet pro fyzické produkty, skladba nabídky až po high-end produkt
 4. Emoční stabilita při prodeji – jak si ji udržet? motivace, nastavení mysli
 5. Prodejní dovednosti a triky včetně praktických cvičení
 6. Zrevidujeme si spolu tvé cíle, a jak jich můžeš dosáhnout
 7. Motivace při podnikání – nastavení mysli a stabilizace tvé energie
 8. Balení, focení, copy
 9. Tvá zóna génia a spojení
 10. Prodej nejbližšímu okolí
 11. Jak si bez ostychu říct o zpětnou vazbu zákazníkům a k čemu ji využít
AURU brk

Přečti si, co o tomto programu napsaly samy účastnice:

Ahojky vespolek, do programu jsem se přihlásila, protože těžce stagnuji ve svém podnikání. Je to pro mne inspirativní, čtu každý den, zapisuji, píšu si citát: Život mi dává přesně to, co od něj očekávám. A až se konečně rozhodnu, uleví se mi a zase to rozjedu a bude to fičák, možná takový, jaký jsem měla před tou dobou co-vid-ovou. Díky za vaše náměty a rady. Občas prodávám, občas kurzuji, rok a půl jsem měla skvělou práci – překládala jsem. Malování a kreslení je pořád mojí součástí:-), nápadů je v hlavě celekm dost, jen je konečně realizovat.

Izabela Jelínková

Já jsem nadšena, že za mě někdo strukturovaně připravil témata podnikání k revizi. Nad něčím přemýšlím hned a něco nechávám uležet celý týden a něco nechávám na později. Mám dobrý pocit z toho, že jsem součástí. Moc se těším až se pustím do Linkedinu, který u mne zažil poslední aktualizaci ještě dlouho před mateřskou.

Markéta Šímová

Kurz je příjemný a pro mě přišel v pravý čas. Oceňuju, že je vhodný pro začínající rukodělce i pro ty z nás, co už pár let podnikáme. Já dost věcí znala, ale i tak mi to přineslo novou perspektivu – povedlo se mi překonat některé svoje strachy a vybočit ze zajetých kolejí. Velmi taky oceňuju příjemnou atmosféru ve skupině a to, jak se nám lektorky věnují – popravdě je to nad rámec toho, co jsem čekala. Je na nich vidět, že se zajímají a snaží se každého podpořit Díky za kurz!

Irena Eire Šmérková

Ahojky, mně se v kurzu moc líbí. Je úžasný čas posílání mailů..stíhám to ještě před prací – pak už mám skoro celý den frmol a neměla bych čas se soustředit. Úkoly jsou jednoduché… navazující, tak nějak přirozené. Nestíhám úplně vždycky, ale to neva… Co má přijít přijde…

Petra Stará

Já jsem kurzem posedlá . Beru ho vážně a hodně přemýšlím nad každým úkolem, i když to často znamená že kvůli tomu chodím spát o hodně později než by bylo pro mé tělo vhodné.

Opravdu chci své podnikání rozjet. Plním všechny úkoly, píšu do komentářů, píšu si každý den afirmace, každý den něco z toho konzultuju s manželem a vyprávím mamce – bojím se, že už mě za chvíli nebude chtít nikdo furt poslouchat.

Kurz mi toho už hodně dal. Je ještě lepší a hodnotnější, než jsem čekala.

Snažím se naučenou teorii přetavit ve skutečnost.

Moc za tento kurz DĚKUJI. Je pro mě klíčový a dodává mi naději.

Lucie Beranová

Kurz je moc fajn, člověk si uvědomuje, co a jak udělat a vylepšit. Navíc skvělá atmosféra v komunitě, radíme a fandíme si i mezi sebou. Zapsat se do kurzu byl prostě prima nápad.

Irca Ironheart

Základem úspěchu v podnikání je nejen správné finanční a praktické nastavení, ale i pocit, “jsem součástí”, “je to MOJE”, “jsem úspěšná”! Často stačí si to uvědomit.  zvědomit, zažít AHA moment. Nebo několika. A také hodně o podpoře, výdrži a stabilitě. 

 

Cítíš ten rozdíl? Jsi tam? Ještě ne? Za tři týdny s námi a s úžasnou skupinou podobně motivovaných žen se přenastavíš na novou úroveň vnímání svého rukodělného podnikání. Uvidíš ho reálně. Budeš se v něm cítit skvěle a právě z toho pocitu se prodává! Budeš si umět vysokou energii udržet. A to celé za 890 Kč.

Ať už si chceš řemeslem/rukodělnou činností přivydělat k zaměstnání nebo se plnohodnotně uživit, pravidla jsou jen jedna. Pojď se je s námi naučit a zažít, udělej pořádný krok k tomu, být úspěšným a spokojeným rukodělcem.

Těšíme se na Tebe!

Dominika Rooya, Anna Monsterance a Šárka Rooya